Wizyta 5 – latków

   Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach zostały zaproszone na lekcje do klas pierwszych. Każde dziecko miało możliwość uczestniczenia w zajęciach. Wychowawczynie klas pierwszych przygotowały lekcje z edukacji polonistycznej i matematycznej. Dzieci odpowiadały na pytania, dzieliły wyrazy na sylaby, liczyły, rozwiązywały zagadki i malowały. Wszystkie wykonały prawidłowo zadania. W nagrodę otrzymały słodycze. Byłyśmy pod wrażeniem, że 5-latki potrafiły tak ładnie pracować i doskonale czuły się w towarzystwie pierwszoklasistów i ich nauczycieli. Będziemy kontynuować naszą współpracę.
   Zapraszamy Dzieci i ich Rodziców do naszej szkoły na „Dni Otwarte”, które odbędą się 21 marca 2013r. o godz. 16.30.
Wicedyrektor – Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content