Z wiosenną wizytą u sześciolatków

   Dnia 25.03.2014 r. uczniowie klasy 3 d odwiedzili grupę sześciolatków „Nutki”. Dzieci przygotowały wiersze, piosenkę o wiośnie, wykonały wspaniałe ozdoby wiosenne oraz przebrania. Należy zaznaczyć, iż wiersze były autorstwa uczniów. Radość i uśmiech zagościły w sercach przedszkolaków. Po występie uczniowie wraz z przedszkolakami wykonali w mieszanych grupach prace plastyczne.
   Wiosenna wizyta u sześciolatków była ciekawym doświadczeniem zarówno dla starszych uczniów, jak i dla ich młodszych kolegów i koleżanek. Wspólne zajęcia to dobra współpraca, a przede wszystkim integracja dzieci – obecnych i przyszłych uczniów SP1.  
Monika Majerska

Wiersze uczniów 3 d

WIOSNA

Żółty żonkil kwitnie
w babcinym ogródku.
Pszczółka fruwa wokół kwiatka,
da nam trochę miodu.
Żabka w rzece pluska,
żuraw patrzy tuż przy brzegu,
jak mróweczki przy brzózce,
niosą orzech ze skorupką.

Maria Ujazdowska, 3d

Zapamiętaj!

Chcesz napisać krówka,
Pamiętaj, że -ówka
Przez ó kreskowane
Ma być napisane.

Wiktoria Drzus, 3d

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content