Lekcja pokazowa

Wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie “Sześciolatek w szkole – metody czynnościowe fundamentem pracy nauczyciela z dzieckiem sześcioletnim”. Organizatorem konkursu jest Lubuski Kurator Oświaty. Celem konkursu jest m. in. promowanie dobrych praktyk nauczycielskich dotyczących pracy z dzieckiem 6-letnim. Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu konkursu podjęliśmy zadanie dotyczące realizacji zajęcia edukacyjnego obserwowanego przez Komisję Konkursową (zgodnie z przesłanym do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim scenariuszem). Uczniowie klasy 1c aktywnie pracowali, a także bawili się w czasie tego zajęcia. Treść ich działań zawarta była w tytule scenariusza: “Kto sprytu używa, z matematyką nie przegrywa!” Wychowawca klasy 1c
Lekcja pokazowa
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content