Sportowe zmagania pierwszaków i przedszkolaków

   W dniu 15 listopada 2012 roku w ramach „Dni Otwartych” zorganizowaliśmy zajęcia i zabawy sportowe. Udział wzięli uczniowie klas I i grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach. Konkurencje sportowe przygotowali nauczyciele-wychowawcy klas pierwszych. Były to: bieg przez plotki, skoki z piłeczką, wyścigi rzędów, zabawa w rymy, układanie z figur geometrycznych ciekawych budowli. Wszystkie przeprowadzone konkurencje cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i uczestników spotkania tj. ich rodziców. Na koniec „olimpijskich zmagań” każde dziecko otrzymało nagrodę, a pamiątką jest wspólne zdjęcie.
   Dziękuję wychowawcom klas pierwszych za przygotowanie imprezy sportowej, dzieciom z przedszkola za aktywny udział i rodzicom za wspaniały doping.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content