Od grosika do złotówki

 

W roku szkolnym 2021/2022 Szkoła Podstawowa nr1 im. Fryderyka Chopina bierze po raz piąty udział w projekcie „Od grosika do złotówki”.

Celem projektu jest rozwijanie potrzeb i zainteresowań uczniów, sprostanie wymaganiom społecznym i ekonomicznym otaczającego świata. Jest jedynym projektem z zakresu edukacji finansowej i przedsiębiorczości skierowanym do uczniów I etapu kształcenia.

W tym roku szkolnym biorą udział klasy drugie. Wychowawcy klas – panie Halina Kulbida-Pietrzak, Wioletta Bas i Małgorzata Łukowska wspólnie z uczniami będą realizowały projekt w ramach edukacji matematycznej i przyrodniczej.


Powodzenia

Honorata Kryszewska-wicedyrektorNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content