Finał Konkursu Mam 6 lat w Gorzowie Wielkopolskim

   25.03 2013 roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie odbyła się gala finałowa lubuskiej edycji konkursu „Mam 6 lat”. Celem konkursu była popularyzacja obniżenia wieku szkolnego, ukazanie jakie umiejętności uzyskuje dziecko w wieku 6 lat w szkole, sukcesy tychże uczniów, a także ukazanie najciekawszych doświadczeń rodziców dzieci sześcioletnich.
   W uroczystości wziął udział wiceminister edukacji Przemysław Krzyżanowski, a także wicewojewoda Jan Świrepo, lubuski kurator oświaty Bogna Ferensztajn, wicekurator Radosław Wróblewski, władze miasta Gorzowa oraz dyrektorzy szkół, nauczyciele i finaliści.
   Z pośród 331 nadesłanych do konkursu prac, wyróżnienie otrzymała nasza uczennica Marysia Ujazdowska z klasy 2d, która napisała wiersz pt. „Moja klasa”. Marysia otrzymała nagrodę książkową, pluszowego misia oraz dyplom za udział w konkursie. Cieszymy się bardzo z wyróżnienia i serdecznie gratulujemy! Natomiast pozostałym uczestnikom konkursu z naszej szkoły bardzo dziękujemy.
Monika Majerska
fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content