Drogie sześciolatki!

Żary, 07.02.2013 r.
Drogie sześciolatki!
   Mam na imię Amelia i jestem uczennicą drugiej klasy, a mam dopiero siedem lat. Poszłam do pierwszej klasy w wieku sześciu lat. I wiecie co, w szkole jest po prostu super! Bardzo mi się tutaj podoba, ponieważ można się nauczyć bardzo wielu rzeczy np. czytać, pisać, liczyć, wykonywać ciekawe prace plastyczne, a także bawić się i uczyć jednocześnie.W szkole bierzemy udział w różnych przedstawieniach, zwiedzamy ciekawe miejsca, zapraszamy ciekawe osoby na zajęcia.
   Dzięki temu, że bardzo szybko nauczyłam się czytać, to mogę wypożyczać z biblioteki mnóstwo ciekawych książek. Z nich dowiaduję się bardzo wiele interesujących rzeczy i rozwijam swoją wyobraźnię. Moja Pani mówi, że mam talent pisarski, a także bardzo bogaty zasób słów i dlatego mogę startować w konkursach. Czytam najładniej w klasie, osiągnęłam poziom piątej klasy. Piszę ciekawe opowiadania, które oceniane są na szóstki. Nauczyłam się, w jaki sposób pisze się list i dlatego mogę do Was pisać poprawnie. Mogę sama robić w sklepie zakupy, znam się na pieniążkach. Sama również chodzę do szkoły. Dobrze wiem, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.
   W szkole podoba mi się też to, że codziennie dowiaduję się czegoś nowego. Naprawdę zapraszam wszystkie sześciolatki do szkoły, bo tutaj można zdobyć wielu przyjaciół, świetnie się bawić oraz być mądrym, grzecznym i miłym uczniem.
   Pozdrawiam Was serdecznie! Czekam na Was!
Amelia Talarek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content