Aktualności SU

6 grudnia uczniowie SP1 mogli założyć czerwone czapki mikołaja i nie byli pytani. Nauczyciele nie pytali tych którzy zobowiązali się do zabawy.
SUMikołajki, mikołajki piękne są prezenty, każdy dostał coś słodkiego i był ciągle uśmiechnięty. Do SP1 przybył Święty Mikołaj. Rozdawał grzecznym dzieciom prezenty w postaci słodkich upominków. Elfy (członkowie SU) pomagali św. Mikołajowi.
SU

Szkolną zabawę prowadziła opiekunka Samorządu Uczniowskiego p. Iwona Szczuka. Wszyscy dobrze się bawili i chcieli aby ta dyskoteka nigdy się nie kończyła. Różne rodzaje muzyki sprawiły że większość zabaw się udała. Dyskotekę zorganizowali członkowie Samorządu Uczniowskiego.

SU


Ubieramy się na brązowo. Jak zawsze zgłaszamy się do gabinetu 305b. Na brązowo nie jesteśmy pytani.

SU

Nie bójmy się pomagać. Przez jeden tydzień Samorząd Uczniowski będzie chodził po klasach i zbierał grosze. Jak mówi przysłowie ,,Grosz do grosza, a zbierze się kokosza”.
SU

W październiku ubieramy się na pomarańczowo. Apaszki, koszulki, spodnie co tylko macie. Pamiętajcie.

SU

Każdy kto ubierze się w wybrany przez nas w danym miesiącu kolor, nie będzie pytany przez nauczycieli. Po karty konkursowe zgłaszamy się do gabinetu 305b. Samorząd Uczniowski będzie podbijał karty konkursowe. Pod koniec roku za pełną kartę mozna będzie otrzymać nagrodę. Zapraszamy!
SU


   Dla wszystkich Nauczycieli najlepsze, najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia zdrowia, wyrozumiałości oraz cierpliwości. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty naszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia! Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.
SUCodziennie członkowie SU losują numerek. Wywieszają go w holu szkoły i w pokoju nauczycielskim. Szczęśliwcy nie będą pytani przez nauczycieli. Szczęśliwy numerek nie dotyczy kartkówek, sprawdzianów i prac klasowych.SU


Samorzad Uczniowski prowadzi różne akcje charytatywne:

– W czasie lekcji roznosimy cegiełki z pomocami naukowymi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Koszt takiej cegiełki to tylko 2 zł. Naszym mottem jest: “To tylko 2 zł, więc nie bądź sknera i wrzuć te 2 złote do bulteriera”. *bulterier – to nasza skarbonka.

– Pani Joasia Naumik zbiera nakrętki od butelek. Jeśli macie takie nakrętki, nie wyrzucajcie ich, tylko zanieście pani Joasi do gabinetu 104c (na zaplecze).

 

– Zbieramy zużyte baterie. W holu szkoły znajdują się specjalne pojemniki, do których należy je wrzucać.


 
SU
   Archiwum aktualności

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content