Pomysły na rok szkolny 2011-2012

   Po spotkaniu Samorządu Uczniowskiego, opiekuna Samorządu z panią dyrektor, wspólnie ustaliliśmy, (co może ale nie musi) wydarzyć w tym roku szkolnym oprócz tradycyjnych dyskotek. Oto kilka naszych pomysłów:

-PONIEDZIAŁEK – DNIEM BEZ JEDYNEK - w tym dniu, choć uczeń może być nieprzygotowany, nie można mu wstawić jedynki, a inne oceny owszem. -„SZCZĘSLIWY NUMEREK” – będzie organizowany przez cały rok, codziennie będzie losowany inny numerek, ten, kogo numerek zawiśnie na tablicy (w holu głównym), nie może być w tym dniu pytany i nie musi pisać niezapowiedzianych kartkówek.

-KOLOROWY ROK SZKOLNY - będzie organizowany przez cały rok, od października do czerwca. Kartka z wylosowanym kolorem będzie wisieć na tablicy w holu głównym, a osoba, która ma na sobie jakieś ubranie z owym kolorem, nie będzie pytana. Kartkę z kolorem będziemy losować raz na tydzień!!!

-DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA – ta dyskoteka będzie pod koniec listopada. Jak sama nazwa wskazuje będzie zorganizowana na Andrzejki.

-KONKURS NA ŚWIĄTECZNĄ DEKORACJĘ KLASY - konkurs może być zorganizowany w grudniu 2011 roku. Kilka osób będzie chodzić po klasach i oceniać dekoracje świąteczne.

-DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - osoba, która przyniesie w danym dniu pluszowego misia, nie może być pytana. Będzie taki jeden dzień w roku.

-POCZTA WALENTYNKOWA – choć co roku uczestnicy Samorządu chodzą z pocztą walentynkową i wszyscy już zapewne o niej słyszeli, tym razem będzie wprowadzona pewna zmiana. Kartki do tej poczty nie mogą być napisane na świstkach papierowych, muszą być ładnie ozdobione bądź zakupione od Samorządu.

-MINI PLAYBACK SHOW.

-PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY - członek Samorządu, przebrany za p. Wiosnę, będzie chodził po klasach z cukierkami.

-MUZYCZNY PONIEDZIAŁEK i ŚRODA! – tym razem uczniowie będą mogli posłuchać muzyki i tańczyć do niej w każdy poniedziałek miesiąca i każdą środę.

   Oczywiście powyżej przedstawione pomysły mogą ale nie muszą zostać zrealizowane. Będą w, ciągu roku, tylko dwie dyskoteki. Jedna w jednym semestrze, druga w drugi. Jednak wszystko może się jeszcze zmienić dzięki Wam Koleżanki i Koledzy!

SU

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content