Zdrowe odżywianie i zdrowe przekąski w klasie 1c

   W listopadzie uczniowie kl. 1c na zajęciach lekcyjnych rozmawiali z wychowawczynią o zdrowym odżywianiu i zdrowych przekąskach, które mogą przynosić do szkoły. Drugą częścią zajęć było zrobienie zdrowych i kolorowych kanapek. Przygotowani uczniowie, ubrani w odpowiednie kucharskie stroje i ze zdrową żywnością, pracowali nad przygotowaniem smacznej i zdrowej kanapki. Praca była ciężka, wymagała wielu pomysłów, skupienia, uwagi, bezpieczeństwa, ale przyniosła uczniom dużo radości i zadowolenia. Efekty pracy przedstawiają zdjęcia dzieci podczas robienia kanapek i dekorowania ich. Na koniec uczniowie mogli smakować swoje przepiękne, kolorowe i co najważniejsze zdrowe kanapki. Zajęcia były „bardzo smaczne” i wesołe, a uczestnicy zadowoleni z siebie i ze swoich efektów pracy.
Irena Wiącek

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content