Zasady zdrowego odżywiania w klasie 1b

   Uczniowie klasy 1b zdobyli wiadomości o tym, jak zdrowo się odżywiać. Poznali piramidę żywieniową, sami też zrobili swoje piramidy. Najlepsze było jednak samodzielne przygotowanie zdrowych i odżywczych kanapek. To wcale nie takie proste zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy robili je sami, a nie mama. Ale za to potem jak smakowały! Pycha!
Opracowała
Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content