Zakończenie roku szkolnego 2012 – 2013

 

   28 czerwca 2013 r. o godzinie 9.00 odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012-2013.
   Cała szkoła, a więc nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie oraz ich rodziny stanęli na placu przed szkołą, by po raz ostatni przed wakacjami spotkać się we wspólnym gronie. Uczniowie klas szóstych z pocztu sztandarowego przekazali sztandar szkoły uczniom klas piątych. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wytężoną pracę. Wyróżniono uczniów wzorowych oraz tych, którzy osiągnęli sukcesy, m.in. w sporcie czy w konkursach przedmiotowych. Po uroczystym apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.
   Ze smutkiem patrzyliśmy na klasy szóste, które, zapłakane, żegnały się po raz drugi z nauczycielami i z murami swojej szkoły. My jednak wiemy, że tak musi być, a nasz ponury nastrój rozświetla wizja przyszłych klas pierwszych, które za dwa miesiące zawitają w nasze progi.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

SUPERFOTORELACJA


fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content