Zakończenie klas trzecich 2018

   W środę, 13 czerwca 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyło sie uroczyste zakończenie nauki uczniów klas trzecich. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały wspaniały program artystyczny. Nauczycielki podziękowały swoim podopiecznym oraz ich rodzicom i opiekunom za trzy wspaniałe lata owocnej współpracy. Także rodzice podziękowali wychowawczyniom i dyrekcji szkoły za trud włożony w naukę, wychowanie i opiekę nad swoimi dziećmi.
   Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Julia Gruchot

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content