Zabawy z figurami geometrycznymi!

   Uczniowie z klasy 2c zaprosili przedszkolaków z Ence-pence na lekcję matematyki. Były zadania z figurami geometrycznymi, dzieci układały puzzle z figur, tworząc kształty różnych przedmiotów, a na tablicy interaktywnej rozwiązywały ciekawe zadania. Przedszkolaki podjęły próbę kodowania. Była to ciekawa lekcja rozwijająca logiczne myślenie, spostrzegawczość i koncentrację! Gratuluję wszystkim dzieciom!
Irena Wiącek- wychowawca 2c

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content