Życzenia dla Babci i Dziadka od 2A

 


 
   Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Tak wiele Im zawdzięczamy, dlatego warto uczcić te dni w szczególny sposób. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości, pociechy z wnuków. Nadziei w to, że każdy dzień będzie lepszy.
Uczniowie klasy 2A z wychowawczynią

 
 

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content