XXIII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania pt.: “Zwierzyniec Mistrzów”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, Biblioteka Pana Kleksa, Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na XXIII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania pt.: “Zwierzyniec Mistrzów” – konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych 1-3, 4-6, 7-8. Zapisy trwają do 6 maja włącznie. Szczegóły w załącznikach.

regulamin konkursu
regulamin konkursu
karta zgłoszenia
XXIII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content