X Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

   5 czerwca nasze utalentowane uczennice Natalia Przybylska, Hanna Wywigacz, Gabriela Słobodzian (z klasy 4b), Marlena Wójtowicz (z klasy 5b) oraz Aleksandra Surowiec (z klasy 8c), wzięły udział w X Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej w Lunie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Żarach. Dziewczyny godnie reprezentowały nasza szkołę i przełamywały swoją tremę na scenie oraz świetnie się bawiły. Pod czujnym okiem nauczycieli j. angielskiego dziewczyny przygotowały profesjonalnie swoje ulubione utwory po angielsku.
Dziękujemy i czekamy na kolejne wasze występy 🙂
Anita Domańska
Izabela Mielniczek
Karolina Wojtiuk
fot. A, Domańska, I. Mielniczek, K. Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content