Wynalazkarnia – eksperymenty naukowe i przyrodnicze podczas ferii zimowych

   W drugim tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia pod hasłem Wynalazkarnia – eksperymenty naukowe i przyrodnicze. 25 osobowa grupa poznawała i badała właściwości cieczy i gazów, budowała stację meteorologiczną oraz kapsułę czasu dla tajemniczego przybysza z Marsa. Ekipa naukowa pod przewodnictwem pani Izabeli Olszańskiej i Anny Andrukiewicz 23 stycznia 2019 r wybrała się do Centrum Przyrodniczego Keplera w Zielonej Górze aby poznać i zbadać zadziwiający świat owadów oraz tajniki nieba w Planetarium Wenus. Zajęcia były w całości finansowane przez Burmistrza Miasta Żary.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska i Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content