Wymiana uczniów w SP nr 1 w Żarach

   Szkoła Podstawowa nr 1 gościła u siebie uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły z Wiesenschule-Oberschule z Jüterbog. Młodzież realizowała bogaty program wymiany. Podczas trzech dni goście zwiedzili Żary, Ochlę, Zieloną Górę i Centrum Keplera Planetarium Wenus. Poznali polską szkołę i system edukacji. Pracowali wspólnie na warsztatach poświęconych sylwetce J. Keplera i jego wkładowi w rozwój astronomii. Przygotowali również przedstawienie teatralne w języku niemieckim pt. „Czerwony Kapturek”. Projekt dofinansowany był ze środków PNWM.
Opiekun: Katarzyna Maciejak


fot. Katarzyna Maciejak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content