Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy

   Wysyłanie kartek na święta jest piękną tradycją, którą warto praktykować. Dzieci z naszej szkoły miały okazję wymienić się ekologicznymi kartkami z uczniami z innych europejskich krajów. Dzieci wykonały swoje kartki z papieru makulaturowego, wycinków gazet, kawałków sznurka, plastiku i innych materiałów. Kreatywność naszych uczniów mile mnie zaskoczyła. Powstały przepiękne kartki, które dzieci wypełniły życzeniami świątecznymi w języku angielskim. W tym roku wymieniamy się kartkami ze szkołami z Czech i Słowenii, z którymi współpracujemy międzynarodowo. Kartki można było obejrzeć na wystawie w holu szkoły. Otrzymaliśmy także podziękowania za kartki od naszych szkół partnerskich.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Nasze kartki wysłane za granicę:


on piZap.com

Film jak zrobić kartkę świąteczną przesłany od uczniów ze Słowenii:Fotorelacja

 fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content