Wyjątkowy Dzień Dziecka w kl.1a i kl.1d

   1 czerwca uczniowie klas 1a i 1d wraz z rodzicami wzięli udział w konkurencjach sportowych pod hasłem ,,Szkolne Euro 2012’’. Impreza była połączona z Dniem Rodziny.
   Uczniowie ubrani na sportowo z pomponami biało- czerwonymi w ręku i symbolem flagi Polski na twarzy zawzięcie konkurowali w różnych zawodach sportowych. Było 7 konkurencji, w każdej brało udział 5 dzieci i 5 rodziców. Pozostali skandowaniem kibicowali rywalom. Wśród konkurencji były biegi, toczenie piłki slalomem, skoki na wielkiej piłce, łączony skok z miejsca na odległość , rzuty do celu, przeciąganie liny oraz strzał piłką nożną do bramki.
   Była wyjątkowo sportowa atmosfera poprzedzająca ,,EURO 2012”, a uczniowie twierdzili, że sportowa zabawa to fajna sprawa.
   Po emocjach sportowych uczniowie wraz z rodzicami gościli się w klasach, gdzie dzieci zaprezentowały program artystyczny swoim bliskim. Rodzice także przygotowali niespodzianki dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka.
Program imprezy na Dzień Dziecka przygotowały
wych. kl. 1a K. Ardelli i wych. kl. 1d M. Majerska
fot. Kazimiera Ardelli

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content