Wycieczki uczniów klas II do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach

   Z okazji październikowego święta bibliotek szkolnych zostały zorganizowane przez panie bibliotekarki wycieczki uczniów klas II do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach. Dzieci zapoznały się ze sposobem zapisywania do biblioteki publicznej, poznały księgozbiór w oddziale dziecięcym. Obejrzały galerię ex librisów, zwiedziły salę 3D, salę multimedialną oraz dział dla dorosłych. Obejrzały prace w galerii Kolebka. Największą atrakcją było przeglądanie i czytanie książeczek oraz bajeczek w przytulnej czytelni.
Anna Andrukiewicz, Izabela Olszańska

fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content