Wycieczka klasy 1a

Dnia 29 września klasa 1a pojechała na wycieczkę do Ostaszowa. Ostaszów- to zabytkowa wioska, która ma wiele walorów turystycznych. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach z ceramiki, przeszli po zabytkowej kładce i dotarli do wieży widokowej, z której rozciągał się obraz na najpiękniejsze jeziora i ptactwo wodne województwa lubuskiego. Następnie uczniowie powędrowali ścieżką przez las i tam spotkali okazałe pomniki przyrody. Były też zajęcia integracyjne i zabawy na świeżym powietrzu. Wspólna biesiada przy ognisku i pieczenie kiełbasek zakończyły wycieczkę. Jest to region, który warto zobaczyć!

Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska i Irena Wiącek

Wycieczka klasy 1a

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content