Wycieczka klas drugich i trzeciej do Jezior Wysokich

   Dnia 3 i 4 października 2018 r. klasy drugie i trzecia w ramach integracji międzyklasowej odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. Dzieci spotkały się z leśniczym, który poprowadził ich przez las, opowiedział i pokazał różne ciekawostki przyrodnicze. Uczniowie zwiedzili też ogród dendrologiczny, obserwując tam różne gatunki drzew. Udali się również do sal wystawowych, gdzie w sposób praktyczny i za pomocą obserwacji zdobywali kolejną porcję wiedzy o lesie. Następnie weszli na wieżę widokową, obserwując z wysokości okolicę. Spotkanie zakończyli wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku i zabawami z kolegami na powietrzu. Czas upłynął szybko i w miłej atmosferze. Wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni i bardzo zadowoleni.
Wychowawcy klas drugich i trzeciej
alt
fot. Wiesława Półtorak i Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content