Wycieczka kl. 3d do zakładu OR-SAT

   14.06.2018 r. klasa 3d odwiedziła zakład OR-SAT, który zajmuje się produkcją poduszek, pokrowców tapicerskich oraz poduch na meble ogrodowe. Dzieci zobaczyły, jak wykonuje się wzory do wycięcia materiałów, tnie na maszynie, wypycha i zszywa poduszki. Na zakończenie zwiedzania uczniowie otrzymali w prezencie poduszki wyprodukowane w tym zakładzie.
Krystyna Rewaj

fot. Krystyna Rewaj

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content