Wycieczka edukacyjna klasy 3f “Od uprawy do potrawy”

   5 lutego chętni uczniowie z klasy 3f oraz uczestnicy zajęć świetlicowych świetlicy Promyk TPD w Żarach wzięli udział w wycieczce edukacyjnej “Od uprawy do potrawy” prowadzonej przez pracowników sklepu Tesco.
   Program edukacyjny “Od uprawy do potrawy” to ekspedycje do miejsc, w których każdy uczeń podejmuje decyzję o swoim odżywianiu. Zamiast poznawania teorii, dzieci samodzielnie odkrywały, badały i wyciągały własne wnioski. Próbowały nowych smaków i łamały szyfry etykiet. Odkrywały, że za zwykłym ananasem kryje się niezwykła historia podróży przez ocean.
   Dzieci podczas wycieczki były bardzo aktywne i ciekawe wszystkiego, co zobaczyły i usłyszały. Ulubioną częścią Ekspedycji była degustacja, ale przede wszystkim odszukiwanie naklejek potrzebnych do piramidy żywieniowej.
   Do programu mogą przyłączyć się wszystkie chętne klasy. Wystarczy zgłosić swój udział i zarejestrować się na stronie sklepu Tesco i wpisać nazwę programu “Od uprawy do potrawy”.
   Zachęcam klasy do udziału w zajęciach – są ciekawe i łączą praktykę z teorią.
Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content