Wycieczka do Muzeum Archeologicznego w Świdnicy

   7 grudnia 2013 r. klasa IVb wybrała się do Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza w Świdnicy. Wycieczkę zorganizowała nauczycielka historii i nasza wychowawczyni, p. Bożena Masłowska. Po obiekcie oprowadzała nas pani kustosz Julia Orlicka-Jasnoch. Przeprowadziła ona dla nas lekcję muzealno-historyczną, podczas której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, m.in. o życiu ludzi starożytnych. Zobaczyliśmy też i poznaliśmy historię szkieletów starych kobiet. Pokazano nam również naczynia, w których chowano prochy zmarłych.
   Bardzo podobała się nam ta lekcja, z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy pani Bożenie za wspaniałą wycieczkę.
Wiktoria Czubacka, Inez Kabin

fot. Wioletta Bas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content