Wycieczka do Bogumiłowa

   25 września 2018 r. klasy pierwsze udały się na wycieczkę do Bogumiłowa. Jej celem była integracja uczniów. Czekało tam na dzieci wiele atrakcji. Przejażdżka bryczką i jazda na kucyku wzbudziły największe emocje. Niektórzy po raz pierwszy mieli możliwość wsiąść na kucyka i poznać smak jazdy konnej. Inną atrakcją była jazda gokartami. Niektórym było ciężko podjechać pod małą górkę, ale przecież po to są koledzy, żeby pomóc. I bardzo chętnie popchnęli pojazd, więc jazda dalej odbyła się bez większego wysiłku.
   Na placu zabaw dzieci wspólnie się bawiły, a w zagrodach karmiły alpaki i kozy. Odbył się również mecz piłki nożnej.
   Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wszyscy zadowoleni i radośni wrócili do domu.
Wychowawcy klas pierwszych

fot. Joanna Jakubowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content