Współpraca międzynarodowa ze szkołą we Włoszech

   Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą z Terni we Włoszech. W ramach projektu międzynarodowego eTwinning nasza szkoła między innymi będzie wymieniać się paczkami i listami z włoską szkołą. Uczniowie klasy 4b już przygotowali listy zaadresowane do dzieci z Włoch. Wysłaliśmy je razem w paczce z polskimi słodyczami, upominkami dla kolegów z zagranicy. Dołączyliśmy także książeczkę o nas, naszej szkole, mieście i Polsce. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi na nasze listy i paczkę z Włoch.
Izabela Mielniczek

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content