Wizyta amerykańskich żołnierzy w naszej szkole

   W środę, 10 października 2018 r., gościliśmy żołnierzy amerykańskich na zajęciach języka angielskiego w SP 1 w Żarach. Goście obejrzeli naszą szkołę i poprowadzili zajęcia językowe. Uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych mogli porozmawiać z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego na temat ich pobytu w Polsce, pracy oraz życiu w Stanach Zjednoczonych. Wspólna lekcja stała się doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, ale również do wzajemnego poznania. Z pewnością spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Izabela Mielniczek 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content