ŚWIĘTO MATEMATYKI już po raz piętnasty

   14 grudnia w Naszej Szkole odbył się cykliczny Konkurs Matematyczny ŚWIĘTO MATEMATYKI pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Żary. Była to już piętnasta edycja tego konkursu. Organizatorem konkursu są nauczyciele matematyki żarskiej jedynki. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ósmych wszystkich żarskich szkół podstawowych oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie. Konkurs składał się z dwóch części: konkursu indywidualnego oraz zmagań zespołowych. W konkursie indywidualnym nagrodzeni zostali: Witold Wroński (KSP) – I miejsce, Paweł Koszykowski (SP1), Michał Czaiński (SP5), Mateusz Reszel (SP8) – II miejsce oraz Anna Szakiel (KSP) – III miejsce. W zmaganiach zespołowych najlepszymi okazali się: SSP – I miejsce, SP8, KSP – II miejsce oraz SP1 – III miejsce. Młodzież piszącą konkurs odwiedzili: Naczelnik Wydziału Oświaty – Elżbieta Maj oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – Marian Popławski.
Alicja Kurzydło

fot. Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content