Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października uczniowie nauczyciele i pracownicy szkoły wspólnie świętowali Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Wychowawcy spotkali się z klasami, organizując zajęcia wychowawczo-opiekuńcze. Uczniowie oglądali filmy, wykonywali plakaty, brali udział w konkursach. Z okazji święta o godzinie 10.00 odbyła się akademia przygotowana przez uczniów i nauczycieli. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przekazała pracownikom szkoły życzenia.
 
Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi naszej szkoły
    Październik to wyjątkowy miesiąc w roku. Obchodzimy w nim dzień Edukacji Narodowej, tradycyjnie nazywamy Dniem Nauczyciela. Dla nas, uczniów i dla naszych wychowawców 14 października jest szczególnym czasem. Czasem przemyśleń i podziękowań. Dziękujemy więc kwiatami i uśmiechami za opiekę, wiedzę i wychowanie paniom i panom , którzy nie zawsze mają z nami łatwo. Ale to dzięki ich codziennej ciężkiej pracy zdobywamy coraz więcej wiedzy i doświadczeń, odkrywamy urodę świata, poznajemy zawiłe drogi prowadzące ku dobru. Edukacja każdego z nas zależy od wysiłku, twórczej pracy i poświęcenia naszych kochanych nauczycieli i pracowników szkoły.
   W roku szkolnym 2009/2010 Wasze święto zbiega się ze świętem szkoły, która nosi zaszczytne imię najwybitniejszego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. Właśnie w tym roku obchodzić będziemy dwusetną rocznicę urodzin genialnego pianisty, który też był dzieckiem i też miał swoich zaprzyjaźnionych nauczycieli. To im zawdzięczał swoją pozycję w świece muzyki. Tak jak my dziękował im, a szczególnie profesorowi Elsnerowi, utworami, które komponował właśnie dla nich. Bierzemy przykład z patrona naszej szkoły i również dziękujemy Wam laurkami, wierszykami, piosenkami i … uśmiechem. Bo chcielibyśmy Was widzieć uśmiechniętymi, szczęśliwymi i dumnymi ze swoich uczniów i ze swojej pracy. Jednocześnie pragniemy przeprosić za krzyki podczas przerw, bieganie, dziecięce rozrabianie. Wiemy, że trzeba wiele cierpliwości i niezmąconego spokoju, by opanować tak głośną gromadę, jaką jesteśmy my, uczniowie.
   A pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za dbanie o szkołę, smaczne posiłki, pomoc i opiekę, zwłaszcza nad naszymi najmłodszymi koleżankami i kolegami.
   Niech Dzień Edukacji będzie najmilszym dniem dla szkoły. Dziękujemy za wszystko. Życzymy Wam zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia osobistego oraz satysfakcji z bycia nauczycielem i pracownikiem szkoły. Pragniemy, aby o Waszym sukcesie świadczyły nasze postępy i osiągnięcia.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content