Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   W piątek, 14 października 2016 r., w SP 1 w Żarach odbyły się trzy apele z okazji Święta KEN. Przygotowały je klasy: 2a p. Grażyny Ćwikły, 2c p. Ewy Witkowskiej, 2d p. Krysi Rewaj i 2e p. Ewy Siatkowskiej (apel dla uczniów klas 1-3) oraz wychowawcy klas szóstych (apele dla uczniów 4-6). Życzenia, wiersze oraz laurki przygotował też Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Marzena Bałdyga. Nie zabrakło również występów zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Izę Kudokas-Drąg. Sprzęt nagłaśniający obsługiwali chłopcy z kl. 6a.
   Zebrani mogli obejrzeć niezwykle ciekawe, ukazane z humorem przedstawienia, w czasie których padły pod adresem nauczycieli i pracowników niepedagogicznych słowa podzięki. Dzieci doceniają ich pracę, mają świadomość, ile trudu kosztuje wychowywanie i przekazywanie wiedzy. Uczniowie nagrodzili brawami występy koleżanek i kolegów oraz ich opiekunów, którzy czuwali nad przebiegiem uroczystości.
   W czasie przedstawienia dla klas starszych spore emocje wzbudził występ trzech uczniów klas szóstych. Zaśpiewali oni piosenkę Czerwonych gitar. Tłumy szalały, mamy nadzieję, że działalność artystyczna kolegów będzie się rozwijać.
   Piątek upłynął Społeczności SP 1 w Żarach w miłej, pełnej serdeczności atmosferze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Damian Bieniek, 6a

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content