Świąteczne Impresje – Stroik świąteczny

   20 grudnia 2019 r. na żarskim Rynku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień uczniom biorącym udział w konkursie Świąteczne Impresje – Stroik świąteczny organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. Wręczenia nagród dokonał Olaf Napiórkowski – Zastępca Burmistrza Miasta Żary. Uczniowie z klasy 1b Amelia Polaczek i Tobiasz Polaczek otrzymali w tym konkursie wyróżnienia.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content