Świetlicowy Turniej Warcabowy

   Wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Świetlicowy Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek. Turniej zorganizowały panie Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do turnieju.

Zwycięzcami Turnieju zostali:

– I miejsce Alan Małkowski z klasy 1d,
– II miejsce Olaf Harasim z klasy 3a,
– III miejsce Wojtek Borysiak z klasy 3f
.

Gratulujemy zwycięzcom! Brawo!
Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga

fot. Teresa Kamińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content