Warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego

   8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego w Gorzowie Wlkp. – p. Beatą Dziurdziewicz. Tematyka warsztatów dotyczyła szkodliwości i przyczyn uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z mechanizmem uzależnień oraz poznać środki, które negatywnie oddziaływują na organizm. Bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat zajęć, czemu dali wyraz w informacjach zwrotnych. Uznali, że dzięki temu zdecydowanie poszerzyli swoją wiedzę i uświadomili sobie zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, a także nieracjonalnego korzystania z mediów. Podsumowaniem warsztatów było spotkanie dla rodziców uczniów klas piątych.
Aneta Kochanowicz

alt

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content