W krainie czarów


We wtorek 20 kwietnia Świetliki obejrzały kolejny film W. Disneya “Alicja w krainie czarów”. Film powstał w 1951 roku, na podstawie powieści Lewis Caroll (Charlesa Dogsona) z 1865 roku. Alicja przenosi się do krainy czarów, przeżywa w niej wiele bardzo dziwnych przygód, a wszystko to dzieje się gdy usypia… Powieść była inspiracją do wykonanych prac. Świetliki poznały nową technikę “mokre w mokrym”, która doskonale nadaje się do przekazania sennych marzeń – czyli krainy czarów.

Patrycja Dudkiewicz

Zapraszamy do galerii!

Kraina czarów

fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content