VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN

   27 listopada 2013 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze miała miejsce VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN. Zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 STO w Zielonej Górze i Samorządowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia w Zielonej Górze, konkurs był skierowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Miał on na celu: zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez piosenki, zainspirowanie do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych oraz zintegrowanie uczniów szkół podstawowych w naszym województwie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Vb, Gabriela Rubczyńska. Wykonała ona piosenkę z repertuaru Alexandra Rybaka Europe’s skies
Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content