VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci z Żarskich Szkół Podstawowych

   Uczniowie SP1 w dn. 04.12.2019 wzięli udział w VI Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci z Żarskich Szkół Podstawowych rocznika 2007-2009 oraz 2010-2012. Po zaciętych meczach i super zabawie zdobyliśmy brązowe medale.

Szkołę reprezentowali:
Młodsi: Alan Małkowski, Alan Stankiewicz, Karol Firak, Hubert Kuchta, Oskar Naumik, Brayan Zdziennicki, Michał Koziński.

Starsi: Michał Czogala, Michał Abramowicz, Julian Olejnik, Błażej Dziewinski, Stanisław Kuźniar, Dawid Szczygieł, Jakub Pietrusiak, Michał Kunc, Marcin Mikolajczuk, Wiktor Jelski, Igor Olejniczak, Patryk Winnicki, Olaf Harasim.

Aleksander Stachów

fot. Aleksander Stachów

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content