VI Festyn Rodzinny w SP1 Żary

   W sobotę, 26 maja 2018 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach kolejny, VI Festyn Rodzinny 🙂
   Spotkanie uświetnili swoją obecnością Pani Burmistrz Danuta Madej oraz Pan Wiceburmistrz Olaf Napiórkowski. Bardzo miłym akcentem było ogłoszenie zebranym przez Szacownych Gości, iż w środę, 23 maja, komisja konkursowa zdecydowała, że Pani Agnieszka Ropska będzie dyrektorem SP 1 w Żarach przez kolejnych pięć lat 🙂
   Zumba, pokaz psa Służby Ochrony Kolei, pokaz WOPR, dmuchane zamki, pyszne ciasta, kiełbasa i kaszanka, słynna Grochówka Woźnego, oblegana loteria fantowa, przejażdżki na koniu, a nade wszystko występy uczniów i występy gościnne – to tylko część atrakcji, które czekały na społeczność Jedynki i mieszkańców Żar 🙂
   Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i…
   …DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

FOTORELACJA

fot. Piotr Pałac
Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content