V Integracyjny Żarski Przegląd Teatrów

   Dnia 28 listopada 2018 roku Szkoła Podstawowa nr1 w Żarach brała udział w przeglądzie teatrów organizowanych przez Stowarzyszenie „Radość życia”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1c pod kierunkiem pani Ireny Wiącek. Dzieci przedstawiły taniec i piosenkę, w pięknych strojach zatańczyły krakowiaka i zaśpiewały „Co u Słodziaków”, oczywiście z maskotkami Słodziakami! W nagrodę otrzymały kosz słodyczy, dyplom i teatralną maskę. Na zakończenie uczniowie klasy 1c wręczyli wykonane własnoręcznie kartki podopiecznym ze Stowarzyszenia.
   Wspólna zabawa była wspaniałą integracją uczniów i osób niepełnosprawnych.
Z gratulacjami
Honorata Kryszewska -wicedyrektor
 

fot. Honorata Kryszewska


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content