V Festyn Rodzinny w SP1 w Żarach

   W sobotę, 3 czerwca 2017 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach V Festyn Rodzinny, w tym roku połączony z Dniem Sportu i Dniem Dziecka.
   Przygotowaliśmy dla zebranych moc atrakcji. Obejrzeliśmy pokaz technik interwencyjnych psa Straży Ochrony Kolei, Alexa, obejrzeliśmy też pokaz ratownictwa przygotowany przez oddział WOPR i tańczyliśmy zumbę razem z p. Anią Nowakowską-Sokołowską.
   Odwiedziły nas dzieci z Centrum Aktywnego Dziecka – grupa TRZY LITERKI przygotowała wspaniały pokaz taneczny.
   Można było skorzystać z usług fryzjerskich, pomalować twarz i paznokcie, naszkicować swój portret, obejrzeć zwierzęta w zagrodzie, wypuścić piękne gołębie, wziąć udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy, w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów 62. KOMANDO BOLESŁAWIEC, zjeść pyszne ciasta, popcorn, grochówkę i kiełbasę z grilla, wylosować los w loterii fantowej, zagrać w szachy, obejrzeć wozy służb mundurowych, przejechać się motorem grupy CZARNE ORŁY, kupić bajkę autorstwa p. Ewy Kołodziejczyk, a tym samym wspomóc akcję charytatywną na rzecz chorych dzieci.
   Cały czas na scenie występowali uczniowie naszej szkoły, na bieżni i boisku odbywały się rozgrywki sportowe, dzieci z klas I-III brały udział wraz z rodzicami w różnego rodzaju zabawach.
   Wspaniała atmosfera, uśmiechy na twarzach, zabawa, integracja – to najlepsze hasła opisujące nasz festyn.
   Do zobaczenia za rok!
Dyrektor szkoły
Agnieszka Ropska

Reportaż Telewizji Regionalnej

 

Fotorelacja

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content