Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych

   W Gorzowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. W uroczystości wziął udział Jakub Saniuk z klasy 8c, który otrzymał tytuł laureata w konkursie przedmiotowym z języka angielskiego oraz Izabela Mielniczek, nauczycielka języka angielskiego. Podczas uroczystości laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata.
Izabela Mielniczek

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content