Tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w szkole

   W październiku i listopadzie odbyły się I i II etap Turnieju Matematycznego. Uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum rywalizowali o tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w szkole. Już w grudniu wielki Finał – zmierzą się w nim najlepsi. Kto w tym roku zdobędzie zaszczytny tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA, dowiemy się już wkrótce.
Alicja Kurzydło

fot: Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content