Turnieje piłki nożnej

   W ostatnim tygodniu chłopcy reprezentowali szkołę w turniejach piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 21.03 uczniowie klas 7-8, czyli uczestnicy IMS, po ciężkich meczach zdobyli w rozgrywkach brązowe medale. 25.03 ich młodsi koledzy z klas 4-6 (ID) wypadli nieco lepiej zajmując drugie miejsce i otrzymali medale srebrne. Gratulacje!!!
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content