Turniej szachowy 2016

   Tegoroczny Szkolny Turniej Szachowy odbył się w 9 listopada w czytelni. Jego cele to między innymi: popularyzacja gry w szachy oraz wyłonienie reprezentacji szkoły na zawody powiatowe. Do rozgrywek zgłosiło się 14 zawodników z klas II – VI. Sama gra przebiegała w sportowej, choć chwilami emocjonującej atmosferze. Dwoje zawodników wycofało się z turnieju, o trzecie miejsce musiała być przeprowadzona dogrywka. Przebieg zawodów wsparła p. Alicja Drąg, stażystka. Wszyscy uczestnicy turnieju szkolnego otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
   Ostatecznie w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Maria Bodnar, w kategorii chłopców kolejno miejsca zajęli: I – Błażej Dziewiński, II – Kamil Tomaszewski, III – Filip Kozik. Ta czwórka reprezentowała naszą szkołę na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lubskim Domu Kultury w Lubsku w dniu 16.11.2016 r. Na 9 startujących drużyn szkół podstawowych z całego powiatu żarskiego nasi uczniowie drużynowo zajęli bardzo wysokie III miejsce. Dla siebie jako zawodnicy zdobyli brązowe medale, a dla swojej szkoły – piękny puchar. Wielkie gratulacje!
Andrzej Woźniak

fot. Andrzej Woźniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content