Turniej koszykówki chłopców w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci

   13 listopada odbył się turniej koszykówki chłopców w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwier Nikiforuk, Ksawery Rynkiewicz, Michał Czogała, Julian Olejnik, Filip Kozik, Dawid Szczygieł, Radek Kubiak, Dawid Makohonik, Jakub Turza, Karol Przerwa wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce. Tym samym wywalczyła awans do etapu powiatowego. Gratulacje!!!
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratpwicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content