Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   5 czerwca 2019 r. odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach powiatowy finał XX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. Udział w nim wzięli uczniowie z klas V i VI szkół podstawowych powiatu żarskiego. Uczestnicy w pierwszej części turnieju przystąpili do testu wiedzy, który składał się z 30 pytań. Dzieci musiały wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w różnych jego aspektach, także bezpieczeństwa w sieci. Druga część to praktyczne umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.
   W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Maja Lipińska z kl. 5e zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy!
Teresa Kamińska
fot. Teresa Kamińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content