„Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto”


EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM:
„Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto”
POD TYTUŁEM:
„NIE SPALAJ ODPADÓW I INNYCH ŚMIECI, SZANUJ ZDROWIE DOROSŁYCH I DZIECI”

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1: Jakub Popko z klasy 5d, Blanka Kaczmarek, Roksana Stasiak, Marta Grygowska z klasy 5f, Gosia Siwak, Martyna Halatyn z klasy 7d, Nicole Rudnicka z klasy 6d, Sandra Nastalska i Natalia Szczuka z klasy 6a, Nadia Kosiorska i Maja Lipińska z klasy 6e, Amelia Ferszt i Natalia Sobczak z klasy 5e oraz Oskar Siwak z klasy 6f wykonali pracę plastyczną techniką dowolną pod tytułem: „NIE SPALAJ ODPADÓW I INNYCH ŚMIECI, SZANUJ ZDROWIE DOROSŁYCH I DZIECI”. Organizatorem konkursu była Burmistrz Miasta Żary, zaś realizatorem Straż Miejska w Żarach.
Opiekun grupy:
nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content