Szkolny Turniej Szachowy


Dnia 13 maja 2021 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej Szachowy dla klas II i III. Do rozgrywek zgłosiło się 18 miłośników szachów, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w tej królewskiej grze. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i dyplomy.

I miejsce zajął Michał Bodnar z klasy 2b

II miejsce zajął Piotr Kondratowicz z klasy 3c

III miejsce zajął Stefan Stajkowski – Nowacki z klasy 3d

IV miejsce zajął Paweł Borka z klasy 2c

Wyróżnieni uczniowie reprezentować będą naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym – Edukacja przez Szachy w Szkole, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 5 w Żarach. Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów.

Izabela Olszańska
Wiesława Półtorak

Turniej szachowy

fot. Izabela Olszańskia i Wiesława Półtorak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content